Řídíme se heslem, že služby u nás prodejem kola nekončí a na samotný servis klademe velký důraz. K nám do servisu může přijít s jakým-koli jízdním kolem. Snažíme se i v době hlavní cyklistické sezony opravovat jízdní kola v co nejkratším možném termínu, obvykle do 2 dnů.

Na servis jízdní kola neobjednáváme. Přijímáme jízdní kola zakoupená jak na naší prodejně, tak i kdekoli jinde. Pokud máte kolo zakoupené na internetu a potřebujete udělat garanční prohlídku, rádi Vám vyhovíme. Během přejímky jízdního kola na servis s Vámi projde náš mechanik kompletně všechny komponenty, poté navrhneme rozsah opravy, který s Vámi prokonzultujeme a předem určíme celkovou cenu za opravu.V případě nutnosti výměny více součastek se zákazníkem vše konzultujeme telefonicky předem a informujeme o případném navýšení ceny opravy.

Do servisu přijímáme jízdní kola pouze v čistém stavu, za znečištěné kolo účtujeme příplatek. Servis jízdních kol je v provozu v období bžezen - listopad. V období hlavní zimní sezony provádíme pouze garanční a jiné prohlídky kol zakoupených v naší prodejně a e-shopu www.bike-ski-sport.cz.

Servis baterií elektrokol je v provozu celoročně.